“MOJE MIEJSCE ZAWSZE Z LEGIĄ”


Poznajcie historię spikera Legii Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz fotografa Piotra Kuczy – zobaczcie jak i gdzie rodziła się ich miłość do Legii

 

„Juras” i Kucza o miłości do Legii.

Poznajcie historię naszego spikera Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz fotografa Piotra Kuczy – zobaczcie jak i gdzie rodziła się ich miłość do Legii!

„Moje miejsce zawsze z Legią” to hasło kampanii Królewskiego oraz tytuł filmu, który przedstawia historię spikera Legii Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz fotografa Piotra Kuczy. W filmie autorstwa Krzysztofa Kiziewicza, bohaterowie opowiadają jak i gdzie rodziła się ich miłość do Legii.

Ruszyła kolejna odsłona loterii promocyjnej piwa Królewskie, która tradycyjnie już związana jest z klubem Legia Warszawa. Do wygrania jest piwo lub koszulki w barwach Legii z nazwą własnej dzielnicy lub miejscowości. Promocję wspiera kampania pod hasłem „Moje miejsce zawsze z Legią”.

Jedenastka na boisku i dwunasty zawodnik na trybunach – to ich doping dodaje piłkarzom skrzydeł. Kibice na stadionie są równie ważni jak zawodnicy. Właśnie z myślą o kibicach marka Królewskie, dumny wieloletni sponsor Legii Warszawa, przygotowała kampanię oraz promocję związaną ze stołecznym klubem.

1 lipca rozpoczęła się nowa loteria promocyjna Królewskiego, oparta o lubiany przez konsumentów mechanizm instant win – czyli natychmiastowej nagrody. Kupując teraz butelkę lub puszkę Królewskie Jasne Pełne w opakowaniach oznaczonych promocją, każdy ma szansę wygrać piwo lub unikalną koszulkę w barwach Legii, dodatkowo personalizowaną nazwą swojej dzielnicy lub miejscowości.

Informacja o nagrodzie znajduje się pod kapslem lub zawleczką. Jeśli widnieje tam napis „Wygrałeś Królewskie JP 2019” lub „1xKról 2019”, nagrodę – 1 puszkę 500 ml piwa Królewskie można odebrać u sprzedawcy w dowolnym sklepie oznaczonym promocją. Lista sklepów dostępna jest na stronie www.krolewskie.pl.

O wygranej koszulce informuje napis „Koszulka 2019” lub „Koszulka”. Pod informacją o nagrodzie znajduje się kod, który trzeba zarejestrować na stronie Królewskiego pod adresem
Po poprawnym zarejestrowaniu kodu, zwycięzca otrzyma na maila wiadomość ze specjalnym linkiem do Legia Warszawa FanStore oraz e-kodem, który uprawnia do zamówienia koszulki. Po wpisaniu e-kodu na stronie sklepu, można wybrać koszulkę z nazwą swojej dzielnicy lub z listy wybrać miejscowość, która zostanie na niej umieszczona.

Jeśli pod kapslem lub zawleczką znajdziemy informację „Królewski smak 2019”, nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się smakiem piwa i grać dalej.

Promocję wspiera szeroka kampania digitalowa i outdoorowa oraz dedykowane materiały promocyjne w sklepach. Za komunikację ATL i BTL marki Królewskie odpowiada agencja JUST. Działania digital i social media realizuje agencja TWIN, a za PR odpowiada agencja ROOTS. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Starcom. Organizatorem loterii promocyjnej jest G3 Group.

 

 

Bohaterowie:

Juras 

Piotr Kucza

Agencja: Just

Klient: Grupa Żywiec 

Produkcja: keelee

Reżyseria: Kiziewicz & Radovan Lee

D.O.P : Fredrik Olsen 

Montaż & kolor: Radovan Lee

Producent wykonawczy: Kamil Tarnowski

Muzyka: Oer a.k.a. Trouble

Asystent reżysera: Artur Broniszewski

Światło: Scandic Light Emil Prokop

Focus puller: 

Maciej Horyzont Barański

Asystent kamery: 

Jakub Żukowski

Sztuk Jakub

Dźwięk: 

Miłosz Smyl

udźwiękowienie: Studio Głośno

Make up: Monika Gałecka

Transport: Mak Travel 

Nagranie lektoskie: PRL 

Catering: Smaki Domu 

Sprzęt dźwiękowy: Startrec Marta Kosiorowska

Sprzęt kamerowy: Fastmedia